Moje služby

Jak Vám mohu pomoci ve světě realit

Vyfotit a dát nemovitost na internet? Zvládnete sami. A když máte dost času, pevné nervy a trochu stěští, zvládnete to celé. Anebo také budete celé dny zvedat telefon makléřům, chodit na prohlídky s lidmi, kteří na to nemají ani peníze, z vaší nemovitosti se stane ležák, každý bude tlačit na cenu… a je toho mnohem víc.  
 
Ale proč být negativní. Buďte v pohodě, věnujte čas svým koníčkům a svěřte prodej mně. 
Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou?
 
 1. Zjištění vašich potřeb
 2. Srovnávací tržní analýza
 3. Společná domluva na prodejní ceně
 4. Příprava nemovitosti foto/video/homestaging /marketing
 5. Prodej – komunikace s jednou osobou po celou dobu
 6. transakce a právní servis
 
Chcete vědět víc, zavolejte mi

Chcete koupit dům či byt a nemáte čas procházet tisíce inzerátů, letáků a tištěné inzerce? Stavte se za mnou do Svitav nebo do Brna.

Probereme to, zjistíme, co přesně hledáte. Výběr nemovitostí udělám za Vás a pomohu i na prohlídce.

Máme společnou datázi nemovitostí, případně jsem schopen spolupracovat s ostatními kancelářemi a najít, co hledáte.

Ušetřete Vás čas. Je vzácný. 

Stanovit hned na začátku správnou prodejní cenu může být někdy složité. I pro zkušené makléře. Ale s pomocí srvonávací tržní analýzy bychom se tomu měli přiblížit a nastartovat tak prodej správným směrem. 
 
Odhad tržní ceny nemovitosti nabízím zdarma, nijak Vás nezavazuje k prodeji a můžete to brát jako další informaci, kterou jsem schopen Vám poskytnout. 
 
Zavolejte si o něj :

+420 603 229 662

Nebo mi pošlete zprávu:

   
  Bez dobrého advokáta to v realitní kanceláři nejde. A já mám to štěstí, že spolupracujeme s advokátem, se kterým jsem jen já už udělal přes stovku případů. Mohu se na něj spolehnout a Vy také
   
  Udělat kupní a úschovní smlouvu není neřešitelné. Ale někdo za to musí také ručit. A jsou i komplikovanější případy. Zástavní práva, exekuce, opatrovnický soud, návaznosti při prodeji, trojstranné prodeje… a klidně vše najednou?
   
  Zvládneme to.
  Máte svého finančního poradce? Nikdo Vám ho nebere. Ale byt nebo dům nekupujete kazdý den, proto je vhodné mít opravdu nejlepší nabídku. S ohledem na naše objemy prodejů na tom nejsme s naším hypotéčním partnerem špatně. Můžete si nezávaznou nabídku nechat udělat také. Nebolí to. 
   
  A pokud nemá zájemce o prohlídku vyjasněné financování, na nemovitost ho nepustím. Je to přísné, ale hypotéční podmínky také. A jde o náš i Váš čas. 

  Hodně se o tom mluví. Jakoby se bez toho nedalo nic prodat. Dá. Ale v životě je hodně důležitý první dojem a platí to i v realitách. A Home Staging je takový příprava na první dojem, aby dobrá věc byla perfektní. Protože první dojem se již zopakovat nedá.

  Porovnání viz níže:

  Před Home Stagingem:

  Po Home Stagingu:

  Potřebujete prodat nemovitost rychle a získat hotovost? Dáme Vám nejlepší možnou cenu
   
  Máte právní problémy na nemovitosti a hledáte pomoc? Přijdťe si o tom promluvit. 
   
  Všechno má své řešení. Ale z mnoha případů již víme, že čas a ignorace problému jsou to poslední, co Vám pomůže. Neváhejte

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart