Rezidence Říční

Developerský projekt ve Svitavách s moderními byty 1+kk a 2+kk.

O projektu

Představujeme Vám nový projekt bydlení pro Svitavy, který se nachází v blízkosti centra města na ulici Říční. Součástí navrženého komplexu je čtyřpodlažní bytový dům se třemi samostatnými vstupy a vnitřními schodišti, dva čtyřpodlažní objekty se společnou venkovní pavlačí přístupnou rovněž venkovním schodištěm.

Typická bytová jednotka je řešená jako 1+kk (velikostí od 20 m2 do 36 m2), případně 2+kk (velikostí od 30 m2 do 68 m2), s možností vzájemného propojování a vytváření nadstandardních bytových prostorů

K dispozici jsou také dva přízemní byty 2+kk s předzahrádkou. Převážná část bytů je vybavena menším balkonem. Prostor pro základní vybavenost (sklepní kóje, místnost pro kola a kočárky) je vyhrazen v přízemí daných objektů. Hlavní obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad nebo jihovýchod. 

Rezidence Říční nabízí úžasné bydlení, kde Vaše rodina najde pocit bezpečí, pohodlí a dostatek prostoru pro život. Koncepce projektu Vám nabízí možnost propojení vybraných bytů s okolními jednotkami a vytvořit si tak bydlení přesně podle Vašich představ díky řadě možných klientských změn. 

REZIDENCE ŘÍČNÍ – Žijte s námi za vodou. 

Prodej bytů je již zaháje. Termín dokončení projektu je v prosinci roku 2020. Parkování je v maximální možné míře zajištěno na vyčleněných parkovacích plochách. Rezidence Říční se nachází v těsném sousedství průmyslového areálu TOS a zároveň navazuje na přilehající obytnou zástavbu rodinných domů. Občanská vybavenost je výborná. 

Pár minut chůze na náměstí, s čímž souvisí také početná nabídka služeb. Velkou výhodou je taktéž dobrá dostupnost do městského parku a na vlakové nádraží. Ulice Říční je v těsné blízkosti hlavního tahu městem I/43.

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart